| Kinda a întrebat:

Salutare, cine imi poate spune cam ce ar trebui sa invat pentru bac la Romana Geografie Istorie, daca se poate un ghid pe internet de unde as putea sa invat majoritatea, nu as vrea sa investesc bani multi in profesori deoarece as vrea sa iau bacul la o nota de 6-7, va rog cine ma poate ajuta din ce a facut el si de unde a invatat? as vrea sa iau gen 5 la romana 5 la istorie si 8 la geografie, sa unu stiu, sunt pe profil sportiv si nu dau din mate.

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut ....la romana eu as merge pe Eminescu daca esti la real sau Bacovia la uman.La geografie iti sugerez sa iti cumperi o carte de teste, nu am invatat nu stiu ce si am luat 7.70 făcând doar teste.La istorie găsesti pe internet memoratorul, acolo ai structurat toate temele.Ai incredere in tine si in instinct!

1 răspuns:
| VreauSăIauBACul a răspuns:

Aici vei găsi materialele perfecte pentru tine: www.facebook.com/VreauSaIauBACul