| Erin28 a întrebat:

Salutare!
Cunoașteți vreun dentist bun in București? As vrea sa merg din toamnă la un dentist acolo unde fac facultatea, sa nu mai stau pe drumuri. Nu am probleme mari cu dantura, însă la controlul de rutina nu as vrea sa vin până acasă, pentru că aș face cate o jumătate de zi dus, și o altă întors.

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Www.artimplant.ro, sunt f buni, sunt pe Bd Corneliu Coposu adica dupa magazinul unirii la scurta distanta.

Telefon: 0731321111

| Miruna333 a răspuns:

Dr. Jona- House Of Beauty Clinic

| Erin28 explică (pentru Miruna333):

Mulțumesc!
Am tot căutat pe net, și așa toți par buni, însă o părere de la un pacient este mai importantă.