| iAudi a întrebat:

Salutare! Daca am terminat anul I de facultate fara frecventa si as dori sa ma transfer la alta facultate cu frecventa in anul II, se poate? Tin sa mentionez ca nu am avut restante.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune cerere de transfer, ca vei fi transferat sau nu depinde de faptul ca facultatea de transfer iti aproba sau nu transferul.

| UserRo10 a răspuns:

Te transferi fara problema, dar vei da diferente

| Ka0ru a răspuns:

Depinde daca sunt facultati din domenii asemanatoare, ca nu merge sa te transferi de la litere la biologie spre exemplu ca nu ai ce echivala. Cel mai bine suni la secretariatul facultatii de interes si intrebi.