| Kristinukk a întrebat:

Am si eu o intrebare thinking, la depunerea dosarului la liceu este nevoie sa merg si eu?laughing pentru ca in perioada cand se depun dosarele eu sunt plecata si se ducea mama mea...
Deciii ajutati-ma si dau fundita!happykiss

Răspuns Câştigător
| simona019 a răspuns:

Nu este nevoie sa te duci si tu. Poate sa ti-l duca mama ta. La mine tot mama l-a depus la liceu big grin Funda? :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fi sigura, suna la liceul unde ai fost admisa si intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e obligatorie prezenta elevului ..deci e ok sa ti-l depuna dosarul mama ta happy

| luniii a răspuns:

La mie a fost mama sa depuna dosarul, sa imi ia cartile si sa imi vizeze scutirile la cabinetul scolii pe parcursul anului deci nu e nici o problema.Prezenta ta nu e obligatorielaughing