Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Salutare, din Septembrie vreau sa ma mut la alt liceu, întrebarea mea este: Dacă sunt Rrom numai trebui sa dau acele diferențe? Liceul Teoretic Constantin Brancoveanu

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca prin transfer schimbi profilul va trebui sa sustii examene de diferente. Nu are importanta ce esti, prevederile regulamentare privind transferul sunt aceleasi pentru toti elevii.

| sierra1 a răspuns:

Crezi că dacă ești rom ești special? Nu ești, așa că dai diferențele de dat. Pe toate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trebuie.

| UserRo10 a răspuns:

Daca schimbi profilul esti nevoit sa dai diferentele. Avantajul tau se aplica doar la intrarea in liceu sau facultate. Atat

| eliseidaniel13 a răspuns:

Mă refeream că mi-a spus cineva ca: Dacă ești Rrom ai ceva locuri și că numai trebui sa dai examen-