| carlyy1765 a întrebat:

Salutare, între module ma pot transfera de la o școală la alta?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferurile de la un liceu la altul se pot face numai inainte de inceperea anului scolar.
Exceptie se face doar daca te muti cu locuinta dintr-un judet in altul si atunci se poate face transferul intre module.

| niiiiy a răspuns:

Salut! Posibilitatea de a te transfera între module depinde de regulile și politica fiecărei școli. Verifică cu școlile implicate pentru detalii.