| emylian92 a întrebat:

Salutare
la facultate, taxa de scolarizare nu se plateste daca ai intrat la buget sau cum?

Răspuns Câştigător
| KyLerMzQ a răspuns:

Trebuie sa intrii la buget si media de la buget se face din media de la bac si media de la admitere mi se pare si sunt putine locuri la buget, iar daca nu intri platesti 30 de milioane pe an. Funda?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La buget nu se plateste taxa de scolarizare, scolarizarea fiind suportata de la bugetul statului.

| MonsterElectric a răspuns:

Daca intri la buget nu mai platesti 30 milionane ( sau cat e depinde de facultate ) dar tot sunt cheltuieli ( carti... )