| unirea6 a întrebat:

Ziceti-mi ce facultate nu se plateste : aia de taxa sau de buget?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate nu ti-ar strica putina logica. Sau, macar sa-ti pui un pic neuronul ala obosit, la treaba. Ce-ti spune tie cuvantul "taxa"?

| EmaS a răspuns:

Studentii bugetari nu platesc taxe, deoarece acestea sunt acoperite de buget. Cei care fac facultate cu taxa normal ca platesc taxa.

| mixxjim a răspuns:

Daca e cu taxa inseamna ca se plateste o taxa, deci cea la buget este fara bani, cheltuielile sunt suportate din bugetul institutiei

| Niiiicu a răspuns:

Buget