| Gabriel2424 a întrebat:

Salutare Tpu.Am card de student Raiffeisen Bank si spune asa: "Aplica pana pe 30 noiembrie, activeaza cardul, tranzactioneaza cel putin 30 de lei si primesti garantat 50 de lei inapoi". Eu am cumparat ceva cu 20 lei de lei dupa am luat ceva de 22lei si in aceeasi zi ceva de 5 lei, trebuie sa fie tranzactionati 30 de lei odata sau se poate si acumulat 30 de lei sa primesc inapoi 50?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Trebuie facuta tranzactie de 30 ron si in data de 20 ale lunii primesti cei 50 ron. Eu i-am primit si sunt multumit. In trecut m avut probleme cu brd pentru Uber si Lime. Efectiv plata nu se putea face si trebuia sa pun alt card pentrua debloca contul

| Gabriel2424 explică (pentru UserRo10):

Se poate si pe 24 sau 25 sau 26 octombrie sa fac?

| UserRo10 a răspuns (pentru Gabriel2424):

Se poate, dar banii iti vor fi virati pe 20 luna viitoare

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Regulamentul spune asa:
"Efectueaza cel putin o tranzactie de minimum 30 lei cu cardul de debit Studentocard Mastercard sau Mastercard Standard dupa ce au intra in posesia lui, in perioada campaniei, 01.09 –30.11.2021."
https://www.raiffeisen.ro/......astigi.pdf

| Iote a răspuns:

30 lei la o singura tranzactie.
Dar e sigur ca primesti ceva inapoi? Mi se pare ciudat sa primesti mai mult decat dai. Oare nu e prin tragere la sorti?

| Gabriel2424 explică (pentru Iote):

Nu, tragere la sorti este la un iphone 12.Au o oferta pentru studenti pana pe 30 noiembrie.

| Gabriel2424 explică:

Da asa e țeapa, fratele meu are card de student ca mine si a facut o tranzactie mai mare de 30 de lei si a primit 50 inapoi, dar daca spui tu.