| Catalyn94 a întrebat:

Salutare TPU
Am de facut un atestat la engleza la sfarsit de clasa a 12a si am nevoie de sugestii, despre ce as putea scrie, si am nevoie de subiecte la care sa gasesc si multe informatii, profa ne-a zis sa le facem de min 20 pag fara imagini /25 pag cu imagini.

Multumesc, o zi buna

1 răspuns:
| baddgirl a răspuns:

Hey,
Am terminat recent clasa a 12-a deci am trecut si eu prin asta.Un subiect bun pentru atestat ar putea fi despre operatiile estetice, care sunt tot mai des intalnite peste tot.Se gasesc multe informatii despre subiectul asta, si poze pe masura. Poti vorbi despre persoana care si-a facut multe operatii estetice cum arata inainte si cum arata dupa.Mie mi s-a parut un subiect bun.Iar ca titlu mi se pare interesant:Beauty and the Beast. Sper sa te ajute.