| Skyeir a întrebat:

Salutare, TPU! Are cineva un link pentru word list? Lista aceea cu cuvinte in engleza pe care o primeam in clasa a4a pentru cuvintele elementare din engleza. Sau daca stiti macar de pe ce site o pot downloada. Oricat de multe liste ati avea, cu civinte ( dar si cu traducerea in romana ) sau verbe. Ofer funda!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ista aceea cu cuvinte in engleza pe care o primeam in clasa a4a" - aia-i lista profei tale. Ale noastre (profe) au alte liste. Le vrei si p-ălea?

| Skyeir explică (pentru sierra1):

E o lista universala care este in TOATE manualele de clasa a 3 a 4 a5a. Nu o are diar profa mea. Comentezi sa te bagi in seama

| sierra1 a răspuns (pentru Skyeir):

Frecții - știi ce-i aia? abureală de clasa a 4 a

| sierra1 a răspuns:

Rog atenționați userul pentru violență verbală și bădărănie