| RobyK2 a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele admiterii la liceu?

Ma refer elevul X admis in liceul Y.

Am inteles ca astazi, 13 iulie, se afiseaza la scoala unde am dat examenele si maine, pe 14, fiecare liceu isi afiseaza elevii care au admis la ei.

Deci, cum e?

Răspuns Câştigător
| Anesiss a răspuns:

Si eu astept cu nerabdare.Pe 14 se incepe repartizarea, iar pe 16 se afiseaza rezultatele la scoala.

8 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

Pe 15

| stefanutzstefan a răspuns:

In 2011 nu se facea repartizarea computerizata

| ZoLyX a răspuns:

Maine se va afisa si la liceu si pe net

| Anesiss a răspuns (pentru ZoLyX):

Http://pedagogic.licee.edu.ro/....../index.php

se pare ca aici scrie altceva! Acesta este calendarul admiterii!

| RobyK2 explică (pentru Anesiss):

Anesiss, repartizarea s-a facut deja de joi. Maine SIGUR se v-a afisa la licee, dar vreau sa aflu daca se afiseaza cumva astazi la scoli.

| ReallyDifferent a răspuns:

De fapt pe 15 se afiseaza repartzarea la scoala si pe 16 pe net.