| Alex67546 a întrebat:

.. Îs speriat de mor. Deci am rămas pentru prima data în viață corigent la matematică. Ce va trebui sa fac?
Va rog sa dați răspunsuri serioase și fără bătaie de joc.

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Sa inveti, asta sa faci. Sa pui mana in vacanta sa inveti cu sarguinta si in toamna poti fi premiant.

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Dai corigența in vara, asta faci. O iei și după treci clasawinking.

| Andreeush a răspuns:

Va trebui să înveți și să dai corijarea, nu ai încotro.

| Sn4k3 a răspuns:

Pentru prima, dar nu ultima oarawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pui pe învățat, iar la vara trebuie sa dai corigenta. Corigenta e ca un test la care trebuie sa iei minim 5 parca

| oidee a răspuns:

Nu ai invatat un an intreg. Nu stiai ce te asteapta? Acum esti speriat. Te pui cu burta pe carte toata vara (compensarea chiulului de un an) si inveti ca sa treci corijarea.

| Vichy99 a răspuns:

Si eu am rămas corigenta la mate in clasa 10 si am invatat bine toata vara si pe 1 septembrie m.am dus la școală si profa mi.a dat un test. Eram multi corigenți dar nea trecut ca am fost prezenți, mai mult ne.a speriat sa învățăm