| costinxix a întrebat:

Sunt elev in clasa a9a la un liceu de mate info. Intrebarea mea este daca in clasa a10a mo pot transfera la un seminar la teologie. DAU Funda!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Depinde pentru ca Liceul Teologic e vocational si e posibil sa nu te primeasca sau sa te puna sa dai ceva probe inainte. Cel mai bine e sa mergi sa te interesezi la liceul unde vrei sa te transferi sa vezi exact ce si cum

2 răspunsuri:
| thecakeisalie a răspuns:

Normal ca te poti transfera. Ar trebui sa intrebi la secretariatul scolii tale sau la cea la care vrei sa te transferi, pentru mai multe detalii. Bafta!

| cei7pitici a răspuns:

Sigur ca te poti transfera, te puteai transfera chiar si in al doilea semestru a clasei a 9.Mult succes!