| Deauca a întrebat:

Se poate transfera un elev de clasa a 11-a care intra in clasa a 12-a la un alt liceu? de la liceul X profil mate-info la liceul pedagogic?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Da happy, daca te accepta la liceul unde vrei sa te duci.In mod normal nu exista bariere.Pentru un an, care nici macar nu e un an.de la mijlocul lui septembrie pana la sfarsitul lui mai, n-ar mai trebui sa te transferi, dar fa cum vrei, daca tu crezi ca iti este mai bine.Succes! happy

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

In principal da, dar trebuie vorbit la cele doua scoli.