| Destroyer234 a întrebat:

Salutare tuturor! Ce profil de liceu credeti ca mi s-ar potrivi mie?
I-mi plac calculatoarele, engleza, istoria si asa mai departe.
Dar nu i-mi place de loc matematica. Pun aceasta intrebare aici deoarece sunt confuz si nu stiu ce s-a aleg.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Şi cu româna eşti " la peşti".

| Roses a răspuns:

Nu te duce la mate-info daca nu-ti place matematica. Du-te la filologie, stiinte...

| PandaGirl98 a răspuns:

Si asa mai departea, insemnand ce? limbi straine? romana? daca la asta te referi, atunci filologie sau stiinte sociale. degeaba iti plage informatica daca nu le ai cu matematica si esti mai bun pe partea umanista

| ali7777777 a răspuns:

Filologie bilingv engleza(daca ai dat competenta de limba engleza)sau filologie, stiinte sociale.(informatica nu are legatura cu materile umaniste, ca sa mergi pe ceva cu informatica trebuia sa-ti placa si matematica)

| Destroyer234 explică:

Bine multumesc. O s-a ma duc la filologie. happy