| Carmen a întrebat:

Salutare tuturor.Sunt nedumerita cu o chestie.Se iau in considerare si competentele probelor orale de la BAC privind media generala sau doar se calculeaza media de la probele scrise? Stiu ca nu se mai dau note la competente; dar conteaza mult sa obtii nivel experimentat sau nu neaparat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Competentele nu sunt asa importante, dar sa te descurci cat de cat...La media generala nu se pun competentele, doar probleme scrise!