| christian1989 a întrebat:

Salutare, unde pot găsi modelul unei diplome de licenta necompletata?
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Diplomele de licenta se gasesc numai la secretariatul universitatii sau facultatii, fiind inseriate legal cu un cod unic, care apoi se inregsitreaza pe numele fiecarui student care a luat licenta.

Diplome fictive si ilegale nu se gasesc si te sfatuiesc sa nu incerci falsificarea unei asemena diplome, ca se fac verificari si risti dosar penal si puscarie pentru fals in documente legale.

| 19flo79 a răspuns:

Www. Plagiat Ponta Politicieni / gratisLicente pe orice domeniu.RO

laughing)