| anonim_4396 a întrebat:

Salutări!

Dacă vreau să dau la o doua facultate și să intru la buget, dar dau la o altă universitate, cum află ăia că eu am făcut deja o facultate?

Mulțumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista un registru national electronic, in care sunt inscrisi toti studentii, asa ca afla foarte usor.

| Yurisa a răspuns:

Plus ca te si intreaba daca ai mai facut o facultate, doar nu o sa ii fraudezi zicand ca nu laughing nu ar fi un inceput prielnic

| 1231242 a răspuns (pentru Yurisa):

Aș putea să mint!happy

| Yurisa a răspuns (pentru 1231242):

Nu prea ai cum

| sayWhaaat a răspuns:

Le este usor, deoarece esti trecut intr-o baza de date, care indica cati ani ai fost la buget. Din cate stiu eu, posibil sa gresesc, 4 ani este limita in care poti fi la buget.

| Rihhana1 a răspuns:

Buna!
Exista o baza de date si se poate afla foarte usor.