| KittyKernel a întrebat:

Saluut! Imi puteti spune ce materii de predau la profilul uman? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonimmi a răspuns:

Istorie,romana geografie astea sunt cele trei materii de baza insa mai faci pe langa acestea Engleza, latina info cam cu astea vei avea treaba. Tezele sunt la alegere insa te-as sfatui sa optezi pentru Geogra isto si romana pentru ca bacul la fel il vei da din acestea 3.Tocmai ce am absolvit clasa a 12 si iti pot spune ca este un profil de nota 20.Iti doresc mult succes! FUNDA

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://www.tvrcs.ro/trunchi_comun.php

Toate cele bune!