| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Saptamana viitoare trebuie sa ma inscriu la o facultate, dar inca nu stiu unde laughing) Sugestii? Nu prea imi place matematica, dar ma descurc... Fizica nu stiu deloc, trebuie sa am bazele in fizica sa ma duc undeva unde se face si materia asta?

1 răspuns:
| Anna121 a răspuns:

Te duci unde stii ca iti place, si unde crezi ca te poti descurca. Nu stiu ce sa-ti recomand, daca zici ca matematica nu-ti place iar fizica nu stii, te poti duce la geografie, istorie, drept, jurnalism etc