| f2ff2fl12f a întrebat:

Scolile din sectorul 2, sunt bune? Ma refer la cele gimnaziale. Doresc sa ma duc clasa a 5-a si am 14 ani. (Nu intrebati de ce la 14 ma duc a 5-a laughing ) adica. Sa fie ok, copii prietenosi, nu batai si probleme. Sunt scoli de genul prin sectorul 2?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce legatura are intrebarea ta cu aceasta categorie?

| AlexSalling a răspuns:

Dragul meu, nu vreau sa crezi ca sunt rautacios, dar de ce pui aceiasi intrebare de 20 de ori si la categoria de dragoste si sex? Vorbind de intrebarea ta, doar tu poti afla cum sunt copii din scolile gimnaziale din Sectorul 2 mergand la una. Dupa cum vezi, nu prea sunt copii din clase gimnaziale care apartin de Sectorul 2 aici, pe site.