| f2ff2fl12f a întrebat:

TPU.
Am 14 ani si am o intrebare.
La scolile gimnaziale din Bucuresti, sunt probleme? La probleme ma refer : batai, capete sparte sau ce mai este. Sunt chestii din astea sau este in regula, copii cuminti si normali? Am avut o problema de genul la scoala. Nu mai vreau sa o intalnesc din nou. Daca puteti sa-mi recomandati cam in ce sector ar fi ok, in care ar fi mai bine. Nu stiu, funda.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce, vrei sa te muti cu parintii si casa?
Pentru ca, nu poti merge la ce scoala vrei tu, depinzand doar de scoala care apartine de cartierul unde locuiesti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Si pe acolo sunt probleme.

| GabrielaBtw a răspuns:

Ce cauta intrebarea ta la categorie dragoste si sex?

| CristianAndrei16 a răspuns:

Daca esti tare in gura iei bataie, daca iti vezi de treaba ta nu ai probleme

| Monedabotswanei14 a răspuns:

Se intampla cam peste tot lucruri de acest gen. Majoritatea ar fi de acord ca scolile din sectorul 3 sunt cele mai normale, dar exceptii vor fi peste tot