| anonim_4396 a întrebat:

Scuze pentru intrebare nu am stiut unde sa o pun pentru ca sunt noua pi acest site si as vrea sa stiu un lucru singur. ce inseamna a amana anul scolar si ce inseamna a retrage dosarul de la un liceu? mentionez ca sunt in clasa a 10 seral. spuneti-mi va rog ce ar trebui sa fac ca sa nu pierd anul? eu sunt plecata momentan din romania de la inceputul anului scolar si nu ma pot intoarce.mersi

10 răspunsuri:
| Rikudou a răspuns:

Am avut o colega cu aceeasi problema.Convinge-ti parintii sa ia legatura cu directoratul scolii si sa le explice.Cel mai simplu.

| harciog a răspuns:

Ca sa eviti un viol mai bine stapineste-ti feromonii.Eu chiar sint hirciog.

| harcioaga a răspuns (pentru harciog):

Interesant,eu intreb de scoala si tu imi spui ca esti harciog!

| harciog a răspuns (pentru harcioaga):

Uuupppssss,scuuuzeeee,miiii de scuuuzzzeeeee.

| harcioaga a răspuns (pentru harciog):

Nu face nimic, am banuit eu ca esti bebe laughing

| harcioaga a răspuns (pentru harciog):

Am banuit eu ca esti bebe laughing

| harcioaga a răspuns (pentru harciog):

Nu pot raspunde la mesaje statutul meu de membru junior nu imi permite crying sorry

| negru30 a răspuns:

Trebuia sa anunti inainte de a pleca -

Răspuns utilizator avertizat