| Aicilef a întrebat:

Se face greva in scoli pe 31 mai? cat tine aceasta greva daca se face?

Răspuns Câştigător
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Da se face.nu se stie cat tine dar am inteles ca ne ducem la scoala dar nu facem nimicraised eyebrows. la ce ne mai cheama?oh go on.cat tine nu se stie, stim doar ca daca nu termina greva pana pe 10 iunie ingheata anulstraight face

8 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Pai azi am avut ora cu diriga si a zis ca luni sa nu venim, dar marti sa ne ducem ca nu se stie exact, si marti daca este tot greva ne trimit acasa
SI a mai zis ca daca profesorii vor semne sa intre in greva, se va prelungi greva, poate sa nu ne mai ducem deloc la scoala(nu prea cred)
Dar luni sigur nu facem scoala
Bafta!big grin

| hd04wbw a răspuns:

Asa se zice ca s-ar face greva.Se mai zice ca e pe termen nelimitat ( adica nu stiu cat o sa tina).

| Marcian a răspuns:

Stiu ca se face si stiu ca va fi ceva mai agresiva decat cele care au fost in ultima vreme dar nu stiu cat de accentuata si cat va tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am auzit cred ca se face dar nu stiu cat tine. tot ce stiu e ca s'ar putea sa fie nelimitata si/sau sa inghete anul scolar.

| andreeasim1 a răspuns:

La mine in liceu nu se duce nimeni la scola, deci sa stea ei acolo. dar trebuie sa va mobilizati. Se stie ca luni incepe dar nu se stie cat timp va tine... poate fi si cateva zile dar poate ajunge si la o saptamana.Se zice ca vom recupera orele... dar nu prea cred ca se va duce cineva pentru ca nu e vina noastra ca ei fac greva.SI NU SUNTEM OBLIGATI SA NE DUCEM! STAI ACASA

| edward_5557 a răspuns:

Da se face si nu se stie cat tine... dupa cum nu vor ceda cei de la conducere e pos sa tine destul adica sa intrati in vacanta

| boomerang_9620 a răspuns:

Da.se face. cel putin asa m-au anuntat toti profesorii mei.perioada in care se va desfasura nu se stie.depinde de ce se stabileste pe parcurs. uita-te la TV, doar asa vei afla amanunte

| shockodey a răspuns:

Cum scrie mai sus ^^^