| iloveusa a întrebat:

Se face latina la profil stiintele naturii?

7 răspunsuri:
| asdfghjklo a răspuns:

Nu :d

| Motanime a răspuns:

Nu, nu se face latina se fac 3 ore de chime 3 de fizica 2 ore de biologie 2 de T.I.C 2 ore de engleza si franceza 1 de informatica 4 de romana 4 de matematica 1 de sport 1 de geografie 1 de istorie 1 ora de logica 1 ora de religie muzica si desen odata la 2 saptamani big grinhappy

| dydydeea a răspuns (pentru Motanime):

Mersi ca ai spus si de celelalte ore. Daca era pusa de mine intrebarea iti dadeam funda happy

| iloveusa explică (pentru Motanime):

Yupiii! ce bine ma simt, chiar nu imi place latina happy

| ryukameow a răspuns:

Nu.

| Juncu_Raluca_1993 a răspuns:

Nu.Nu se face decat la filologie( in toti cei 4 ani ) si la stiinte sociale un an sau doi.

| missy3 a răspuns:

Nu nu se face