| anabellafeonix a întrebat:

Se mai da test initial si in semestrul al doilea?

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Nu, testul initial sau predictiv se refera doar la primul semestru dintr-un nou an scolar.

11 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Da, dar la sfârşitul semestrului. Asta ca să compare rezulatetele de la testele de la începutul anului cu cele de la sfârşitul anului şi să vadă dacă am evoluat sau am scăzut la învăţătură. Doar nu crezi că le dăm degeaba...

Baftă!

| SmileSiAtat a răspuns:

Da se mai da si la inceputul anului si se da din materia predata in semestrul 1, iar notele se trec direct in catalog.

| Bez3a a răspuns:

Nu.se da doar la sfarsitul semestrului al 2 lea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si din toata materia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU doar la inceput de an

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

SE da nuumai la inceput de an

| onutica135 a răspuns:

Da

| NoNameGee a răspuns:

Nu. se da doar la inceputul anului. funda

| Eli03 a răspuns:

Nu. ala se da doar la inceput de an scoalar, dar o sa ne dea din semenstrul 2 sa vedem daca am retinut ceva. :funda?batting eyelashes

| mariuca2012 a răspuns:

Da,asa se pare asa stiu de la profesori! depinde de scoala