| anonim_4396 a întrebat:

Daca raman corigent la o materie pe semestrul 2.Si pe primul am avut 8 si acum 4.Trec clasa? Se da cava test de corigenta? daca raman corigent pe al doilea trec clasa?

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Nu se da nimic pentru ca nu o sa fii corijent, pe primul ai 8 pe al doliea 4, o sa fie media 6 deci, ai trecut! funda?

2 răspunsuri:
| kimmy7 a răspuns:

Cu siguranta treci clasa, pentru ca nu esti corigent daca ai 8 pe primul semestrul. Poti ramane corigent doar in cazul in care iti da 1 pe acest semestru, ceea ce nu se va intampla sau daca nu-ti incheie media.

| nothing14 a răspuns:

Da treci cu siguranta clasa.Eu nu am fost niciodata corigent asa ca nu stiu sigur sa iti raspund la toate intrebarile dar cred ca nu trebuie sa dai nimic.