| arysa a întrebat:

Se mai da teza la geografie daca sunt la filologie si am doar o ora pe saptamana? Sau trebuie sa dau la istorie?crying

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Istorie de cate ori pe saptamana ai? Din cate stiu, cred ca poti alege, cam asa era pe vremea mea happy

6 răspunsuri:
| arysa explică:

La istorie am 2 ore, sunt cls a XI-a

| Irina a răspuns:

Eu am terminat filologie si am dat teza la romana, franceza, istorie si latina.

| Irina a răspuns:

Am uitat sa mentionez. daca ai o ora la geografie si 2 la istorie vei avea teza la istorie. Din cate tin minte nu poti opta pentru una din cele doua.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Caută aici: www.edu.ro/licee
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce iti alegi, istorie sau geografie