| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Se merge miercuri la școală în județul Suceava?

Răspuns Câştigător
| Anonimaa27 a răspuns:

Offf da se merge la scoala. Dar nu iti pierde speranta.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gabi firea a zis ca azi se decide daca se va merge miercuri la scoală, deoarece de azi va fi ger, stai cu ochii pe televizor, la stiri anunță ei cand se face scoală.

| itisnotimportant a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ea vorbea doar despre București.

| deeeaqq a răspuns:

Da, ofc.

| BeSmart17 a răspuns:

Miercuri se merge.

| Emmy125 a răspuns:

Eu stiam ca da. Doar luni si marti e liber. De miercuri se mai incalzeste. Si azi chiar e mai cald happy dar vad ca inca fulguieste.

| itisnotimportant a răspuns:

Asta se decide marți probabil în funcție de vreme. Am înțeles că miercuri dimineață va fi viscol și ger.