| bleakk a întrebat:

Se merita sa dau (de fapt sa te muti) de la Mate-info bilingv la Filo Bilingv luand in considerare si faptul ca bacul nu il dai la mate(ceea ce nu prea stapanesc)? p.s:trec clasa a 10 si zic sa ma mut tot la bilingv deoarece este foarte buna engleza (6-7 ore pe saptamana), dar si informatica de la mate-info sad pareri si sfaturi legate de facultatile la care ma pot duce in functie de liceu si de cunostinte.

3 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Dupa parerea mea la filo nu faci nimic. Stiu o groaza de persoane in Sava, cel mai bun liceu, ca nu fac nimic la filo.l

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

A fost si sora unde vrie sa te muti tu si se merita suta la suta

| bleakk explică (pentru AsafteiAndreiDaniel):

Si sora ta ce face acum? ce facultate?