| doctorzdix a întrebat:

Se poate cumpara diploma de liceu?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, se poate.
Se livreaza cu DNA.

| GPA a răspuns:

Nu se poate cumpăra așa ceva. Dar, exista a doua posibilitate, ci anume "studiul".
Învață cat sa treci bacul și să primești diploma.

| Volsvagan70 a răspuns (pentru GPA):

Ba se cam poate cumpara asa ceva...

| Samariteanul a răspuns:

5 euro /ora. Daca vrei definitiva putem negocia.Vei ajunge in strada dar vei avea diploma de liceu. laughing...ce naiba, n-ai fost la scoala? Treci la culcare si maine te duci la inspectorat sa te bage la ore, de preferat la mate-info ca aia castiga mai repede banii!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim1919 a răspuns:

Nu ştiu la tine in oraş, dar la mine, daca mergi la liceul unde ai avut ultimele cursuri să zic aşa, şi vorbeşti cu directorul există o modalitate. Aşa a făcut un coleg. Ştiu că a plătit o anumită suma.