| anonim_4396 a întrebat:

Se pot folosi calculatoare la examenu de medicina, la proba de chimie?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu pe ce lume ai trait pana acum, dar la nici un examen nu se pot folosii calculatoarele!
Nici la teze, nici la lucrari si nici la examene de oricare ar fi ele!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Scuze am vrut sa zic computer, gen pentru calculati la chimie

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, la examen nu se intra cu computere, calculatoare, numaratoare si nici carti sau fituici. Ai pix in mana si hartiile ti le dau ei.
Restul calculeaza creierasul tau!