| Alexandruuu88 a întrebat:

Sesiunea de toamna bac Roamana/Real. Ce ziceti ca o sa cadă?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ce mi-am verificat globul de cristal fabricat in Taiwan. Cica pica o poezie modernista. L-am mai agitat putin si aparea apoi simbolista. La 3 agitari nervoase aparuse ca pica romanul psihologic iar si iar de parca e standardul de setari din fabrica.

| crazypop a răspuns:

Poezie mai mult ca sigur, Romantismul, Modernismul sau Simbolismul.

| Alexandruuu88 explică (pentru crazypop):

Pot sa stiu de unde esti asa sigur?

| crazypop a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Din câte imi amintesc, in ultimii 3-4 anii, o dat proza vara, poezie toamna, sau invers, nu prea o dat poza sau poezie atat vara cat si toamna.

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Indiferent de ce va pica, trebuie să fii pregătit. Găsești niște materiale bune pentru română aici: https://www.facebook.com/Vreau-să-iau-BAC-ul-521961071330886/