| Mishu23 a întrebat:

Salut, am o intrebare : oare se face scoala serioasa la un liceu tehnologic? Ma gandesc sa ma transfer eu fiind la un liceu bun din orasul meu unde nu ma descurc deloc, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti capabil sa sustii examenele de diferenta la materiile pe care nu le-ai facut la licuel actual, atunci este bine.
Dar trebuie sa ai medii mari, sa nu ai absente si nici note scazute la pyurtare iar situatia scolara sa fie buna, ca sa poti sa aplici pentru transfer.

Daca nu te descurci mergi al un liceu agricol sau de cosntructii ca acolo nu se face prea multa carte.

| sierra1 a răspuns:

Din start când spui "tehnologic", n-ai cam inmuiat!
Mai exact despre ce vorbim aici?

... ce ți s-a "servit" mai sus, in legătură cu transferul, e pepsi-cola (citește: aberație)