| anonim_4396 a întrebat:

Spray-ul de muste are efecte asupra oamenilor?

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Daca a stat intr-o camera in care s-a dat cu spray de muste nu prea poate fi chiar asa nasol.
Poate te poti simti putin rau dar nu prea cred.

10 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Da are.
In cantitati mari poate ucide oameni.

| anonim_4396 explică (pentru dragos9234):

Pai sa-ti dau un exemplu. Daca o farfurie a stat in spray de muste vreo 5 min. si dupa s-a pus ceva de mancare pe ea. mancarea aia. e... nasol?

| anonim_4396 explică (pentru dragos9234):

Deci nu trebuie sa ma ingrijorez?

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer,nu prea cred.
Nu a lins nimeni acea farfurie, nu?

| anonim_4396 explică (pentru dragos9234):

Eh. nici chiar. laughing

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci stai linistita ca nu morihappy

| Moldovan_Vlad_1993 a răspuns (pentru dragos9234):

Dar daca am avut intr-un pahar niste apa si am dat cu spray si am baut din el are ceva

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca a stat intr-o camera in care s-a dat cu spray de muste nu prea poate fi chiar asa nasol.
Poate te poti simti putin rau dar nu prea cred.

| Auslesse a răspuns:

Normal ca are!

| AlexMrs a răspuns:

Nu! dar nu e bine totusi sa stai in mirosul ala! ti se face putin rau. nimic mai mult.

| popnyna a răspuns:

Spray-ul de muste este o substanta toxica si este suficient de periculoasa ca dupa ce inhalezi sa te simti rau