| Andr7687 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce se studiaza la liceu la profilul FILOLOGIE BILINGV ENGLEZA si la ce se da teze. Cam cate ore se fac din fiecare materie pe saptamana. Dau funda la cel mai complet raspuns. merci:X

1 răspuns:
| Plague a răspuns:

Eu sunt filo intensiv engleza...se dau teze din engleza, romana, latina si geogra/isto la alegere. Anu asta (a 10-a) am facut 4 ore de engleza pe saptamana, 2 de franceza, 3 de isto, 2 de geogra si 4 de romana. Bafta