| maryannna1 a întrebat:

Spuneti-mi niste romane interesante (care le-as putea citi online) ceva interesant, si sa nu fie filosofic... Fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

L.J Smith - Jurnalele Vampirilor; LJ. Smith - Jurnalele lui Stefan; Beryl Bainbridge - Fiecare pentru sine; Jack London - Chemarea strabunilor; Dostoievki - Adolescentul / Jucatorul / Crima si pedeapsa; Margaret Mitchell - Pe aripile vantului; George Calinescu - Enigma Otiliei; Anne Rice - Interviu cu un vampir; Megan Crewe - Mai las-o moale cu fantomele; Sara Shepard - Micutele mincinoase; Heather Davis - Nu plange sub clar de luna; Richelle Mead - Georgina Kincaid; Lev Tolstoi - Anna Karenina; L.J. Smith - Cercul secret.

1 răspuns: