| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie la Bacalaureat, la Romana la subiectul 3 tot ce se poate da

1 răspuns:
| fratiikaramazov a răspuns:

Cauta variantele de bac din 2007 si 2008 si uita-te acolo la subiectul 3, sunt foarte multe posibilitati la fiecare opera mai ales la romane ca de exemplu poate sa iti pice enigma otiliei si ai asa: caracterizare de personaj, tema iubirii, tema cuplului, conditia femeii, relatia dintre personaje etc. deci sunt multe, uita-te pe ele si incearca sa le rezolvi. Si eu am bacul anul asta si ma cam sperie...worried