| Maree1 a întrebat:

Ce credeti ca da la bacalaureat romana subiectul III?

9 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Probabil Moara cu noroc

| Satango a răspuns (pentru Samariteanul):

Câte nu faci tu pentru funde. Eşti mama omidă şi nu ştiu eu?
Maree1, nu te baza pe chestii de astea, fii pregătit/ă din tot. Nu poţi ştii ce va cădea cu siguranţă.

| Samariteanul a răspuns (pentru Satango):

Nu intereseaza funda aia amarata si care e problema ta?

| Satango a răspuns (pentru Samariteanul):

Dacă nu te interesează, aici de ce o ceri?
https://www.tpu.ro/......simt-bine/

Problema mea e că aduci răspunsuri eronate, conştient, în loc să ajuţi.

| Samariteanul a răspuns (pentru Satango):

Deschide larg ochii aia adormit-o ca raspunsul meu e foarte bun avand in vedere intrebarea lui.Site-ul pe care i l-am recomandat este foarte bun si e special conceput pentru sala.

| Samariteanul a răspuns (pentru Samariteanul):

Daca te face sa te simti mai bine n-am sa mai cer funda, ca sa fi tu multumita si sa nu faci vreo criza.

| asperger3 a răspuns:

Desi sunt in a xi-a la uman( am terminat ieri) presupun ca va pica Eminescu.

| ChiarEu2 a răspuns:

O operă.

| BlankWhite a răspuns:

Poate pica orice opera