| Nimeni91 a întrebat:

Imi puteti recomanda o culegere cu eseuri pentru bac, la limba si literatura romana, care sa contina toate eseurile necesare? Profesoara de romana sare peste anumite opere literare care sunt incluse in programa si as vrea sa le invat singura pe acelea. Da, am incercat sa fac singura eseurile, insa nu sunt complete asa cum le fac eu si uneori mai am nevoie de cateva idei. Nu pot intreba alt profesor.
Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti trimit pe email daca vrei. Nu am toate ca am fost mate info dar am in word

| Nimeni91 explică (pentru anonim_4396):

Da, am si eu cateva carti pdf si word, insa eu nu prea pot invata decat de pe hartie, asta e problema, si ar trebui sa le printez sau sa le copiez, scriindu-le la mana. Eu sunt la filologie si din toata programa uriasa de bac, pentru subiectul al treilea cu profa nu am facut, sa zic asa, decat 30 la suta. Eu as vrea sa imi cumpar o carte, insa iti multumesc mult!

| iziisabelle a răspuns (pentru Nimeni91):

Crezi ca mi-ai putea trimite materialele pe care le ai pentru bac in pdf? Mi-ar fi de mare ajutor

| Nimeni91 explică (pentru iziisabelle):

Da!