| AndutzaAndu a întrebat:

Ştiaţi că amândouă continentele, America şi Europa consumă 80% din resursele Terrei, iar restul populaţiei de pe Glob doar 20%?

5 răspunsuri:
| AndutzaAndu explică:

@Dark Sunshine, @mecfoy, nop.

| Adryano_4588 a răspuns:

Interesant, nu stiam lucrul asta, imi place enorm geografia...chiar ma gandesc sa devin profesor, uite id-ul meu daca vrei sa vorbim:adryano_crazy96... o zi buna happy

| mecfoy a răspuns:

Stiai ca America si Europa sunt responsabile pentru peste 50% din productia de bunuri si prestarea de servicii la nivel global?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce expertarolling on the floor, 1kill ia ca sa ne omoare pe toti nu juma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tot ce zboara se mananca.informatie gresita.