| calubalan a întrebat:

Stiati ca orice român va avea şi în lumea virtuală o identitate? http://twurl.nl/ah2rs7

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pentru infractorii români care lucrează în acest sector va fi desigur un impediment, pentru ceilalţi participanţi la traficul din acest sector, pentru oamenii cinstiţi şi fără probleme, implicaţiile posibile sunt de natură să mă neliniştească profund.
De la intimitate, interes propriu, interes naţional, siguranţă de orice fel, orice poate fi făcut vizibil pentru cine poate avea acces la informaţia care circulă prin respectivele canale.

| calubalan explică:

E bine, e rau? Pareri pro/contra?
La asa de multe pareri exprimate nici nu stii ce sa crezi...

Întrebări recente