| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva ce inseamna Rah se pees?

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Dupa cum arata, am incercat "hindi" (indiana) si zice "Slefuire de viață" (ce-o fi vrind sa insemne asta) sau "Pace vie". In "bengali", "El a vorbit pentru pace". In alta limba din arealul hindus, "Asteptati sa fie pace".
In concluzie, ar fi ceva cu pacea.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Folosește traslate.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Am folosit.De asta am venit aici ca mai mult ma baga in ceata google translate.Cand dau sa identifice limba imi da spaniola si cand selectez orice alta limba imi traduce cate un cuvant, restul raman intacte.

| Peridava a răspuns:

Stii cumva in ce limba este?

| anonim_4396 explică (pentru Peridava):

Sorry,nu stiusad

| anonim_4396 explică (pentru Peridava):

Multumesc!happy

| Peridava a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere.

| Peridava a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum arata, am incercat "hindi" (indiana) si zice "Slefuire de viață" (ce-o fi vrind sa insemne asta) sau "Pace vie". In "bengali", "El a vorbit pentru pace". In alta limba din arealul hindus, "Asteptati sa fie pace".
In concluzie, ar fi ceva cu pacea.