| Bryan_Gîrla_1997 a întrebat:

Stie careva daca e posibil transferul universitar daca sunt la taxa?
Sunt in anul I la medicina veterinara la Bucuresti si as vrea sas ma transfer la Cluj dar din cauza unor neintelegeri sunt la taxa.

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Dintr-un oras la altul este posibil,daca te duci de la o scoala de stat, la alta. Faci o cerere si o trimiti acolo. Daca te accepta, ai loc liber si medie convenabila, iti trimit confirmarea apoi tu iti iei transferul si il duci la scoala unde doresti sa te muti. Sanatate si spor la invatat, sper sa ajuti multe animale!

| Bryan_Gîrla_1997 explică (pentru Donsavas):

Multumesc mult big grin
Iar faptul ca sunt la taxa nu ar trebui sa afecteze cu nimic?

| Donsavas a răspuns (pentru Bryan_Gîrla_1997):

Tin sa cred ca nu. Vorbesti la telefon cu cei de la Cluj, ei iti vor da toate detaliile!

| Donsavas a răspuns (pentru Bryan_Gîrla_1997):

Multumesc si eu! numai bine!

4 răspunsuri:
| Betty12345678 a răspuns:

Da e posibil.