| 2NoStreS7 a întrebat:

Stie careva un site unde pot plati pentru rezolvarea de teme la istorie?

5 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

În general temele la istorie nu sunt atât de complicate pe cât par, poți încerca să le rezolvi chiar tu personal fără aplicații sau rezolvări de la oameni ( adică e ok sa te uiți la ceva modele, dar dacă îți face altcineva rezolvarea: ori riști să fie greșită, ori sa nu înțelegi și sa scrii doar asa și după să fi întrebat din ce ai scris etc.)
+Profesorul de clasa are și datoria de a explica elevilor temele, acolo unde nu înțeleg.

| 2NoStreS7 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Cred ca o aici si ofer funda si 100 de lei per tema si nu este grea

| BucRoxanei63 a răspuns:

Da, dacă dai funda

| IonutBotez a răspuns:

Cauta pe Brainly, este un site care te poate ajuta, se poate gasi si pe google play aplicatia sau appstore, la sectiunea de cautare, pune intrebarile la care vrei raspuns si vei gasi tot ce ai nevoie, bafta? apropo, site-ul e gratis

| DanyAug22 a răspuns:

Te pot ajuta eu, daca nu ai rezolvat deja problema. Bafta!