| Xemnas a întrebat:

Stie cineva cand se termina vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| Marialy a răspuns:

Buna! Vacanta de iarna se termina pe 15 ianuarie (duminica). Luni, 16 ianuarie venim la scoala si incepem al doilea semestru. O sa mai avem o vacanta de 2 saptamani in aprilie (nu stiu cand). Iar anul scolar se va termina pe 23 iunie. Si e probabil ca anul care vine sa inceapa pe 1 septembrie. Pa pa! Funda te rog frumos puppy dog eyes sau macar un vot puppy dog eyes :*

17 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

16 ianuarie, IIRC.

| Marialy a răspuns:

Iti multumesc pentru funda. big grin

| alxp a răspuns:

Pe 16 ianuarie

| Roxysad a răspuns:

Se termina pe 15 (duminica) si incepe scoala pe 16 (luni)
fundita? :d

Răspuns utilizator avertizat
| FreSsh a răspuns:

Pe 16 Ianuarie! Funda?

| Here4u a răspuns:

Se termina pe 15 ianuare(intr-o Duminica). Incepe pe 16 ianuarie(intr-o luni). funda? ma multumesc si cu vot.mersi

| Xemnas explică:

Am zis eu ceva de funda?

| needyou a răspuns:

Eu stiu doar cand incepe!
No end!
big grin

| calinut1 a răspuns:

Pe data de 16 incepeti scoala cei care sunteti la scoala happy

| rauta44larisa444 a răspuns:

Adevrat... se zice ca pe 14 ianuarie vineri adica dar se mai pune si sambata si duminica si deci incepem pe 16 :*

| amira177 a răspuns:

Pe 16 ianuarire kiss

| scurhan1 a răspuns:

Vacanta de iarna se va termina pe 15 ianuarie [duminica] si vom merge la scoala pe 16 [luni]

| Tinjala_YNt_1997 a răspuns:

Pe 16 ianuarie! Funda!big grin

| diana09 a răspuns:

Pe 15 ianuarie, de fapt pe 16 ianuarie luni...

| MihailBusu a răspuns (pentru diana09):

16 ianuarie pica miercuuri nu luni