| Tinayordanchi a întrebat:

Stie cineva cat costa consultanta educationala la IntegralEdu pentru universitatile ce nu se afla printre cele 200 care sunt deja partenere cu ei?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Jeonghyeo a răspuns:

Cel mai bine nu apelezi la IntegralEdu ca sunt doibitoci si mai mult iti pierd timpul si iti strica aplicatia. Eu unul nu am folosit firme de consultanta pentru aplicatie dar am avut colegi ale caror aplicatii au fost refuzate din cauza celor de la Integral...
Sugerez sa te informezi singur sau sa gasesti alta firma de consultanta.

| Tinayordanchi explică (pentru Jeonghyeo):

Ouch.
De universalio stii daca procedeaza la fel? Sau aia sunt cu capul pe umeri din mom ce se plateste tot?

| Alexandrast25 a răspuns:

Depinde de numarul de facultati si tara in care vrei sa aplici.
Sfatul meu este sa suni la ei si sa ii intrebi direct. Eu am aplicat cu ei la o universitate partenera si totul a fost ok.