| seriousmoonlight a întrebat:

Stie cineva cat costa examenele TOEFL si IELTS care e mai simplu ce se da la ficare?!

Răspuns Câştigător
| Tinna22 a răspuns:

Testul IELTS este sustinut in Romania de catre British Council. Cursuri pentru IELTS - 30 Lire Sterline, cursurile dureaza o zi
Carti, materiale - 20 E carte si caseta / CD El costa 85 Lire sterline ( convertor ) care se platesc la casieriea Consulatului la cursul din ziua respectiva. Totodata pentru inscriere aveti nevoie si de poze de buletin ( care vor fi atasate pe rezultatele testului ) si de actele cu care va veti identifica la examen ( buletin sau pasaport ).

1 răspuns:
| seriousmoonlight explică:

Am gasit un yest se numeste SLEP si e bun pentru ce imi trebuie mie happy si mult mai ieftin ...gratis big grin