| BigLike a întrebat:

Stie cineva ce este cardul CSCS din Anglia? la ce e bun? si cum pot sa il obtin, multumesc anticipat... FUNDA!

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Tu stii engleza? Sau iti este lene sa citesti? Nu inteleg, ti-am dat un link (de fapt doua) unde te lamureste chiar si cu un video ce si cum trebuie sa faci. Dar tu ce faci? Pui inca o intrebare la fel.

| BigLike explică (pentru Ironwin):

Stiu asta insa mi-a spus un prieten ca sunt mai multe tipuri (sunt calificat) deci as putea sa aplic pentru un card mai bun sau ceva de genu, asta nu am inteles